15.6″ Screen Replacement for Msi GS66 Stealth 10SF MS-16V1 LQ156M1JW03 FHD 1920×1080 40Pin 240Hz LED LCD Display Screen Panel
-23%
In stock
🎁 New Year Offer: Flat 10% Discount on all products. Click "Add to Cart" to get discount.
🛍️ Easy Returns: 7 to 15 days returns on all products. (check the return policy )
Add to Cart
15.6" Screen Replacement for Msi GS66 Stealth 10SF MS-16V1 LQ156M1JW03 FHD 1920x1080 40Pin 240Hz LED LCD Display Screen Panel
Only 3 items left in stock!
Replace your damaged or faulty 15.6″ display with this compatible MSI GS66 Stealth 10SF (MS-16V1) screen. FHD 1920×1080 resolution, 240Hz refresh rate, 40-pin LED LCD panel (LQ156M1JW03) ensures smooth visuals and vibrant clarity. Perfect fit and high-quality performance.
Customers also bought
    : 4,999.00 Incl GST : 2,199.00 Incl GST
    More options
    This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Additional information
Weight 1 kg
Dimensions 45 × 35 × 6 cm
Reviews
There are no reviews yet
Add a review
You must be logged in to post a review Log In
Q & A
Ask a question
15.6" Screen Replacement for Msi GS66 Stealth 10SF MS-16V1 LQ156M1JW03 FHD 1920x1080 40Pin 240Hz LED LCD Display Screen Panel 15.6" Screen Replacement for Msi GS66 Stealth 10SF MS-16V1 LQ156M1JW03 FHD 1920x1080 40Pin 240Hz LED LCD Display Screen Panel