LCD Screen NE156QHM-NY1 NE156QHM-NY2 NE156QHM-NY3 NE156QHM-NY4 NE156QHM-NY5 ED-40PIN
🔥 2 sold in past months!
-43%
  • Name: LCD Screen NE156QHM-NY1
  • Screen Size: 15.6 inch; Resolution: QHD 2560X1440; Warranty : 6 Month
  • Compatible Model: LSMACLCD NE156QHM-NY4 V8.0 NE156QHM-NY5 NE156QHM-NY1 NE156QHM-NY2 NE156QHM-NY3 165Hz IPS QHD 2560X1440 ED-40PIN Non-Touch screen
🎁 New Year Offer: Flat 10% Discount on all products. Click "Add to Cart" to get discount.
🛍️ Easy Returns: 7 to 15 days returns on all products. (check the return policy )
Add to Cart
LCD Screen NE156QHM-NY1
Customers also bought
Additional information
Brand
Part Type
LCD Screen
Size
15.6 Wide Screen
Resolution
QHD (2560*1440)
video Connector
40 Pin
Optical Technology
IPS
Refresh Rate
165Hz