Lenovo 65W 20V 3.25A Standard USB Type-C AC Adapter Charger – 4X20M26274
🔥 260 sold in past months!
-56%
52 reviews|1 answered question
🎁 New Year Offer: Flat 10% Discount on all products. Click "Add to Cart" to get discount.
🛍️ Easy Returns: 7 to 15 days returns on all products. (check the return policy )
Add to Cart
lenovo 65w type c charger
  • Brand : Lenovo, Connector Type: USB Type-C, Power Capacity : 65W – power cord included
  • AC Input: 100-240V ~ 1.5A 50-60Hz , DC Output: 20V 3.25A
  • Reach our product expert at +91-261-4517787 for more information.
Customers also bought
Get Best Selling