Lenovo 65W USB C AC Charger Compatible with Lenovo ADLX65YLC2D ADLX65YDC2D ADLX65YLC3D ADLX65YCC2D ADLX65YDC2A ADLX65YCC2A ADLX65YCC3D ADLX65YAC3A ADLX65YLC2A ADLX65YAC2A
🔥 120 sold in past months!
-62%
54 reviews
🎁 New Year Offer: Flat 10% Discount on all products. Click "Add to Cart" to get discount.
🛍️ Easy Returns: 7 to 15 days returns on all products. (check the return policy )
Add to Cart
lenovo-65-type-c
  • Brand : Lenovo, Connector Type: USB Type-C, Power Capacity : 65W – power cord included
  • AC Input: 100-240V ~ 1.5A 50-60Hz , DC Output: 20V 3.25A
  • Reach our product expert at +91-261-4517787 for more information.
Customers also bought
Get Best Selling