New Genuine Original Lenovo 65w type c charger GX20P92532
Laptop Charger 65W Watt 20V 3.25A USB Type-C AC Adapter Power Cord ADLX65YDC2A FOR LENOVO Thinkpad X280 X380 X390 L390 E480 E490 E580 E590 E495 R480 S1 2018 T470 T470S T480/T480S
Product Highligths
  • Input : 100V-240V~1.8A, 50-60Hz Output power: 65W (45W/30W/15W), Output : 20V/3.25A,20V/2.25A,15V/3A,9V/3A,5V/3A.