Asus 230W 19.5V 11.8A ADP-230GB B Charger Fit for Asus ROG Zephyrus S GX531GW GX701GX GX701GW GX701GV GL702V GX501V Strix Scar II GL704GM-DH74 GL703GM-DS74 Gaming Laptop AC Adapter
🔥 41 sold in past months!
-65%
🎁 New Year Offer: Flat 10% Discount on all products. Click "Add to Cart" to get discount.
🛍️ Easy Returns: 7 to 15 days returns on all products. (check the return policy )
Add to Cart
  • Input: 100-240V / 50-60Hz, Output:19.5V 11.8A 230W
  • Connector plug: 6.0mm * 3.7mm with center pin