Lenovo 20V 11.5A 230W Slim Tip AC Adapter for THINKPAD P70 Mobile Workstation, THINKPAD P50, Compatible with P/N: GX20L29347, 00HM627, 4X20E75111, ADL230NDC3A
🔥 11 sold in past months!
-61%
26 reviews
🎁 New Year Offer: Flat 10% Discount on all products. Click "Add to Cart" to get discount.
🛍️ Easy Returns: 7 to 15 days returns on all products. (check the return policy )
Add to Cart
Lenovo ThinkPad 230W Slim Tip AC Adapter For LEGION 5 15ACH6 ( 4X20E75111 ) - 12 Months Warranty by Lap Gadgets
  • Input: 100-240V 50-60Hz
  • Output- 20V 11.5A 230W
  • Pin Type:- USB
  • Compatible Part No: ADL230NDC3A, GX20L29347, 4X20E75111, 00HM626, SA10E75805, SA10E75804
  • 6 Months Warranty by Lap Gadgets
  • for product enquiry please contact us at 0261-3510304
Lenovo Thinkpad 230W USB Slim Tip 20V 11.5A AC Adapter
lap gadgets charger
Product Description
  • Rigorous Testing – All our chargers are tested to ensure it gives optimal performance to you.
Product highlights
  • Voltage– Input: 100-240V, 50-60Hz, Output: 20V-11.5A
  • Watt – 230W
  • Connecter Type – USB
Warranty
  • 6 months replacement warranty by Lap Gadgets
Return & Replacement
High Quality Lenovo 230W Slim Tip Charger