Buy LED Display Touch Screen For NV156FHM-T07 40Pin Narrow Laptop Screen
In stock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 20 × 10 cm |
| Brand | |
| Size | 15.6 inch |
| Resolution | 1920×1080 FHD |
| Pixels | 1080P |
| Type | LED TOUCH SCREEN |
| Pin Connection | 40 Pins Narrow |